Basketbol Akademisi

Neden Erman Kunter Akademi’yi Tercih Etmelisiniz ?

Çocuğunuzun kayıt olacağı basketbol okulu, profesyonel antrenörlere, etkili bir antrenman programına ve güvenilir bir tesise sahip olmalı. Erman Kunter Akademi, Türkiye’deki her çocuk basketbolu tanısın, küçük yaşlardan itibaren basketbol ile iç içe yaşayabilsin diye kuruldu. Erman Kunter Akademi’nin basketbol kursu sayesinde çocuklarınız basketbolu Türkiye’deki en yetkin ismin eğitim planlarıyla öğreniyor!

Çocuklar İçin Özel Geliştirilmiş Eğitim Programları

Çocuklar için özel geliştirilmiş eğitim programları sayesinde çocuğunuz Erman Kunter Akademi’de verimli antrenmanlar geçirir, bireysel yeteneklerini keşfeder, top kontrolünü ve basketbolun en temel kurallarını öğrenir.

Erman Kunter Akademi İstanbul’un En İyi Basketbol Okulu Olmaya Aday!

Erman Kunter Akademi faaliyetlerini İstanbul’da gerçekleştiriyor, İstanbul’daki tesisinde çocuklar için en nitelikli basketbol kursu hizmetini sağlayan okulumuz, İstanbul’un en iyi basketbol okulu olmaya aday!

Erman Kunter Akademi Basketbol Kursu Fiyatları

Erman Kunter Akademi’nin basketbol kursu fiyatları seçilen programa ve döneme göre değişiklik göstermektedir, fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen öğrenci adaylarımız ya da velilerimiz iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirler.

erman kunter basketbol akademi

ERMAN KUNTER
BASKETBOL OKULU

ULUS - BEŞİKTAŞ ŞUBESİ
MEF OKULLARI ULUS KAMPÜSÜ

BAHÇEŞEHİR ŞUBESİ
MEF OKULLARI BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ

BAHÇELİEVLER ŞUBESİ
AYDIN DOĞAN MESLEK LİSESİ BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ

© 2019 Erman Kunter Akademi. Powered by Urban Digital.