Ulus Basketbol Okulu

Çocuğunuzu bilgisayar ya da televizyonun başından kaldırmak için fiziksel bir aktivite arıyorsanız basketbol kursu ile tanışmalısınız! Basketbol erkek ya da kız çocuğunuzun küçük yaşlarda başlayabileceği oldukça hareketli bir spor dalıdır.

Basketbol oynamak, çocuklarınızın temel koordinasyon becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Basketbolun temel becerileri çocuğunuzun yalnızca egzersiz alanında değil tüm yaşamında aktif olarak rol alacaktır.

Ulus basketbol okulu olarak faaliyet gösteren Erman Kunter Akademi, profesyonel antrenör ekibi ve güvenli tesisleriyle çocuklarınıza basketbolun en temel becerilerini kazandırır.

Çocukların Gelişimi İçin Basketbol Kursunun Faydaları

Bilimsel araştırmalar, basketbol oynamanın çocukların beyinleri üzerinde olumlu etkilerinin olduğunu kanıtlamıştır. Basketbol kursu çocuklarınızın mental ve fiziksel gelişimlerininin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur.

Basketbol için çocuğunuzun fiziksel yetenekleri önemlidir ancak düşünülen tek şey bu olmamalı, yetenek çalıştıkça kazanılabilir. Basketbol kursu, çocuğunuzun becerilerini geliştirir, çocuklar antrenman yaptıkça daha güçlü becerilere sahip olurlar.

Erman Kunter Basketbol Akademisini Tercih Etmek İçin 5 Neden

*Türk basketbolunun efsane ismi Erman Kunter, Erman Kunter Akademi bünyesinde verilen basketbol kurslarına katılım sağlayarak kursları denetler ve antrenman programlarını bizzat kendisi hazırlar.
*Çocuklarınız basketbolu bilimsel metotlarla hazırlanmış antrenmanlarla öğrenir.
*Ferah ve steril antrenman alanları sayesinde içiniz her zaman rahat olur.
*Çocuklarınız deneyimli ve profesyonel antrenörler tarafından eğitilir.
*Yaş, cinsiyet ve basketbol seviyesine göre ayrıştırılmış sınıflar sayesinde çocuklar odaklanma problemi yaşamazlar.

Erman Kunter Akademi Nerede?

Erman Kunter Akademi, MEF Okulları Ulus Kampüsünde 

Erman Kunter Akademi Ulus Basketbol Okulu Kayıt İşlemleri

Erman Kunter Akademi’nin ulus basketbol okulu kayıt işlemleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve kayıt için gerekli evraklar konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz, üstelik kayıt olmadan önce tesisimizi ziyaret etmek isterseniz yine bizimle iletişime geçerek tesis olanaklarını yakından tanıyabilirsiniz.