Beylikdüzü Basketbol Okulu

ABD kökenli basketbol, her biri beşer kişilik iki takım arasında oynanan, günümüzün en köklü ve popüler spor dallarından birisidir.

Çocuklar neden basketbol okuluna kayıt olmalı? Basketbol, çocuk oyunculara fiziksel gelişim, kilo kontrolü, koordinasyon, takım çalışmasına yatkınlık, stresten uzak ve sosyal bir yaşam avantajı sunar.

Çocuklar, erken yaşta basketbola başlayarak temel basketbol becerilerini özümser ve geleceğin basketbolcusu olma şansını kazanır!

Çocuklarının değerli zamanlarını sporla geçirmesini isteyen ebeveynler için basketbol okulu harika bir seçenektir.

Beylikdüzü’nde basketbol okulu olarak faaliyet gösteren Erman Kunter Akademi çocuklarınızın eşsiz basketbol becerileri kazanmasını sağlar.

Erman Kunter Basketbol Akademisini Tercih Etmek İçin 5 Neden

*Türk basketbolunun efsane ismi Erman Kunter, Erman Kunter Akademi bünyesinde verilen basketbol kurslarına katılım sağlayarak kursları denetler ve antrenman programlarını bizzat kendisi hazırlar.
*Çocuklarınız basketbolu bilimsel metotlarla hazırlanmış antrenmanlarla öğrenir.
*Ferah ve steril antrenman alanları sayesinde içiniz her zaman rahat olur.
*Çocuklarınız deneyimli ve profesyonel antrenörler tarafından eğitilir.
*Yaş, cinsiyet ve basketbol seviyesine göre ayrıştırılmış sınıflar sayesinde çocuklar odaklanma problemi yaşamazlar.

Erman Kunter Akademi Nerede?

Erman Kunter Akademi, Beylikdüzü başta olmak üzere Bahçeşehir, Başakşehir, Sancaktepe, Bahçelievler ve Ulus bölgelerinde basketbol okulu olarak eğitim vermektedir.

Erman Kunter Akademi Beylikdüzü Basketbol Okulu Kayıt İşlemleri

Beylikdüzü’nde nitelikli ve tecrübeli bir basketbol okulu arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Erman Kunter Akademi’nin Beylikdüzü basketbol okulu kayıt işlemleri ile ilgili tüm detaylar için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Basketbol Kursu Fiyatları

Beylikdüzü basketbol kursu fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşın, sizi bilgilendirelim.