Başakşehir Basketbol Okulu

Erman Kunter Akademi, Başakşehir basketbol okulu olarak çocuklara basketbolu en temelden tanıtır. Çocuklara ilk iş olarak basketbolun tarihi ve kuralları öğretilir.

Erman Kunter Akademi’de eğitim sınıfları çocukların yaş, cinsiyet ve basketbol seviyelerine göre ayrılır. Böylece çocuklarınız seviyelerine uygun basketbolcu adaylarıyla birlikte eğitim alırlar.

Erman Kunter Akademi, basketbolun temeline odaklanır ve çocukların basketbolu tam anlamıyla kavrayabilmeleri için çalışır. Başakşehir bölgesinde eğlenceli ve güvenli bir ortama sahip basketbol okulu arıyorsanız bizi mutlaka ziyaret edin.

Tecrübeli ve eğitimli koçlarımız çocuklarınıza basketbol tutkusu kazandırıyor!

Erman Kunter Basketbol Akademisini Tercih Etmek İçin 5 Neden

*Türk basketbolunun efsane ismi Erman Kunter, Erman Kunter Akademi bünyesinde verilen basketbol kurslarına katılım sağlayarak kursları denetler ve antrenman programlarını bizzat kendisi hazırlar.
*Çocuklarınız basketbolu bilimsel metotlarla hazırlanmış antrenmanlarla öğrenir.
*Ferah ve steril antrenman alanları sayesinde içiniz her zaman rahat olur.
*Çocuklarınız deneyimli ve profesyonel antrenörler tarafından eğitilir.
*Yaş, cinsiyet ve basketbol seviyesine göre ayrıştırılmış sınıflar sayesinde çocuklar odaklanma problemi yaşamazlar.

Erman Kunter Akademi Nerede?

Erman Kunter Akademi, Başakşehir başta olmak üzere Sancaktepe ve Başakşehir bölgelerinde basketbol okulu olarak eğitim vermektedir.

Erman Kunter Akademi Başakşehir Basketbol Okulu Kayıt İşlemleri

Erman Kunter Akademi’nin Başakşehir basketbol okulu kayıt işlemleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve kayıt için gerekli evraklar konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz, üstelik kayıt olmadan önce tesisimizi ziyaret etmek isterseniz yine bizimle iletişime geçerek tesis olanaklarını yakından tanıyabilirsiniz.

Başakşehir Basketbol Okulu Fiyatları

Başakşehir basketbol okulu fiyatları hakkında araştırma yapıyorsunuz ve bu araştırmaların sonucunda yalnızca yüzeysel bilgiler mi alıyorsunuz? İletişim sayfamızdan bize ulaşırsanız Başakşehir basketbol okulu fiyatları hakkında net bilgiler edinebilirsiniz.