Bahçeşehir Basketbol Okulu

Basketbol, özellikle çocukların gelişimlerine inanılmaz katkılarda bulunan oldukça popüler bir spor dalıdır.

Üstelik diğer sporlar gibi yalnızca yaz aylarının değerlendirilmesini sağlamaz, basketbol kapalı alanda da oynanabildiğinden dolayı yaz-kış çocuklar basketbol eğitimi alabilirler.

İyi bir takım oyuncusu olup harika bir sosyal hayata sahip olmaya ne dersin? Bahçeşehir bölgesindeki basketbol okulumuz Erman Kunter Akademi senin için tüm bunları ve daha fazlasını sağlıyor! Dünyanın en popüler sporlarından olan basketbolda bir profesyonel ol ve kendini hem fiziksel hem mental olarak geliştir!

Erman Kunter Basketbol Akademisini Tercih Etmek İçin 5 Neden

*Türk basketbolunun efsane ismi Erman Kunter, Erman Kunter Akademi bünyesinde verilen basketbol kurslarına katılım sağlayarak kursları denetler ve antrenman programlarını bizzat kendisi hazırlar.
*Çocuklarınız basketbolu bilimsel metotlarla hazırlanmış antrenmanlarla öğrenir.
*Ferah ve steril antrenman alanları sayesinde içiniz her zaman rahat olur.
*Çocuklarınız deneyimli ve profesyonel antrenörler tarafından eğitilir.
*Yaş, cinsiyet ve basketbol seviyesine göre ayrıştırılmış sınıflar sayesinde çocuklar odaklanma problemi yaşamazlar.

Erman Kunter Akademi Nerede?

Erman Kunter Akademi, Bahçeşehir başta olmak üzere Sancaktepe ve Başakşehir bölgelerinde basketbol okulu olarak eğitim vermektedir.

Bahçeşehir basketbol okulu konusunda Erman Kunter Akademi’yi tercih etmeniz halinde çocuklara güvenli bir ortamda basketbol ve sosyal becerilerini geliştirme imkanı tanımış olursunuz.

Erman Kunter Akademi Bahçeşehir Basketbol Okulu Kayıt İşlemleri

Erman Kunter Akademi’nin Bahçeşehir basketbol okulu kayıt işlemleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve kayıt için gerekli evraklar konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz, üstelik kayıt olmadan önce tesisimizi ziyaret etmek isterseniz yine bizimle iletişime geçerek tesis olanaklarını yakından tanıyabilirsiniz.