Bahçelievler Basketbol Okulu

Basketbol, oyuncularını koşturan, zıplatan, top sürdüren ve atış yaptıran hareketli bir spordur. Çocuğunuz spor yapma konusunda ilgisizse ve bu ilgisizliğe tembellik ile kilo sorunları eşlik ediyorsa, basketbol çocuğunuz için iyi bir seçenek.

Basketbol, oyun yapısı gereği oyuncularının sürekli hareket halinde olmasını sağlar, bu durum çocuğunuzun hareketsizlikten doğan sorunlarını azaltır.

Erman Kunter Akademi, Bahçelievler basketbol okulu olarak çocuklara basketbol ile ilgili en temel becerileri kazandırır.

Basketbol kursu çocukları disiplinli olmaya teşvik eder: Basketbolun birtakım kuralları vardır, bu kurallara uyulmaması oyun içi cezalara yol açar.

Basketbol Kursunun Çocuklara Kazandırdığı Temel Beceriler

Basketbol oynayan çocuklar stratejik düşünme yetisini kazanırlar: Basketbolda sayı kazanmak için top sürme, geçiş, atış tekniklerini stratejik bir şekilde kullanmak gerekir.

Basketbol oyuncularının öz güvenleri yüksek olur: Çocuğunuz topu çemberden geçirdiği her seferde öz güvenini arttırır, basketbol kursu ile kazandığı bu beceri, hayatının her alanında başarılı olmasını sağlar.

Basketbol kursu çocuğunuzun arkadaş edinmesine yardımcı olur: Çocukların evden dışarıya çıkmaya ve aktivitelere katılmaya direnmesi hiç arkadaşının olmamasına neden olur. Basketbol kursu çocukların sosyalleşmelerini ve eğitim boyunca iyi arkadaşlar edinmesini sağlar.

Erman Kunter Basketbol Akademisini Tercih Etmek İçin 5 Neden

*Türk basketbolunun efsane ismi Erman Kunter, Erman Kunter Akademi bünyesinde verilen basketbol kurslarına katılım sağlayarak kursları denetler ve antrenman programlarını bizzat kendisi hazırlar.
*Çocuklarınız basketbolu bilimsel metotlarla hazırlanmış antrenmanlarla öğrenir.
*Ferah ve steril antrenman alanları sayesinde içiniz her zaman rahat olur.
*Çocuklarınız deneyimli ve profesyonel antrenörler tarafından eğitilir.
*Yaş, cinsiyet ve basketbol seviyesine göre ayrıştırılmış sınıflar sayesinde çocuklar odaklanma problemi yaşamazlar.

Erman Kunter Akademi Nerede?

Erman Kunter Akademi, Bahçelievler Aydın Doğan İletişim Lisesi’nin içindedir. İncirli metrobüs durağı ve Ömür Plaza’ya çok yakındır.

Erman Kunter Akademi Bahçelievler Basketbol Okulu Kayıt İşlemleri

Erman Kunter Akademi’nin bahçelievler basketbol okulu kayıt işlemleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve kayıt için gerekli evraklar konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz, üstelik kayıt olmadan önce tesisimizi ziyaret etmek isterseniz yine bizimle iletişime geçerek tesis olanaklarını yakından tanıyabilirsiniz.